У Конотопському районі дитина підпалила сарай

3 липня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди в смт. Дубов’язівка Конотопського району. На гасіння пожежі прибули чергове відділення селищного професійного пожежного посту та добровільна пожежна команда.


Як було встановлено, загорілось горище споруди, де знаходилось сіно у великій кількості. Вогонь швидко поширився на значну площу. Для забезпечення безперебійної подачі води для гасіння пожежі,  автоцистерни довелось направляти для дозаправки до водонапірної башти (на відстань 3 км.).

О 14:05 вогнеборцям вдалось локалізувати пожежу на площі 48 кв.м., а о 14:36 – повністю ліквідувати. До гасіння залучалось 2 одиниці спецтехніки, 3 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та 1 працівник добровільної пожежної команди.

За попередніми даними, причиною пожежі стали пустощі з вогнем сина господарки.

Щоб запобігти подібним випадкам, рятувальники закликають громадян роз'яснювати дітям основні правила безпечної поведінки. Особливо це важливо у період літніх канікул, коли малеча має багато вільного часу, а батьки не можуть проконтролювати дозвілля дитини.