У Кролевці відновили роботу ткацької фабрики

На апаратних нарадах в облдержадміністрації тривають звіти керівників районів та об’єднаних територіальних громад щодо співпраці та розвитку територій. Така форма роботи ініційована очільником області Миколою Клочком з метою надання методичної, консультаційної та правової, у разі необхідності, допомоги громадам

«У Кролевці відновила свою роботу ткацька фабрика і побудований новий елеватор, що забезпечили кролевчанам близько 400 робочих місць. Також вперше за часів незалежності України повністю проклали близько двох кілометрів дороги Приозерна–Зелена. Цього року були висаджені сакури та зелені ялини у новоствореному сквері учасникам АТО», – розповів голова Кролевецької міської громади Олександр Бобровицький.

За його словами, у більшості районів міста зробили належне освітлення і перейшли на LED-світильники, які є більш потужними і економними. До того ж відремонтовані існуючі транспортні зупинки та зведено чотири нових, розчищена і облагороджена берегова лінія Козинського ставу та триває ремонт і реконструкція колодязів. А у найближчих планах – створення ДЕПО і ремонтні роботи по вулиці В. Стуса.

«Все це є вдалим прикладом і досвідом співпраці органів влади, району та ОТГ, які знайшли спільну мову в інтересах людей. У свою чергу, облдержадміністрація підтримуватиме всі ОТГ і проекти, які створені та працюють на благо населення», – зазначив Микола Клочко.