У Кролевці закривають районне лабораторне відділення СОЛЦ МОЗ (колишню СЕС)

Як стало відомо, з 1 листопада, у зв’язку зі складним фінансовим становищем, наказом ДУ “Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”, вирішено закрити Кролевецьке районне лабораторне відділення Глухівського міськрайонного відділу (колишня санепідемстанція).


Зокрема, у відповідному наказі вказано про скорочення всіх ставок працівників. Про це  30 жовтня на сесії Кролевецької міської ради повідомив голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий.

За його словами, напередодні відбулася зустріч з працівниками установи і керівництвом району було прийняте рішення  звернутися до Міністерства охорони здоров’я, Уряду та депутатів, що представляють Кролевеччину у Верховній Раді, щоб залишити дану структури на території Кролевецького району, адже без послуг лабораторного відділення ускладнюються питання функціонування відповідних галузей, зокрема освітньої, яка безпосередньо співпрацює з установою.

Депутатський корпус Кролевецької міської ради пристав на пропозицію голови РДА і проголосував за направлення спільного листа до відповідних органів влади та депутатів, щоб зберегти лабораторний центр у Кролевці.

Джерело: 05453.com.ua