У Лебедині прикордонники розповідали про переваги своєї служби

У Лебединській РДА відбулася координаційна нарада з питань організації підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу весною 2019 року.


Участь у заході взяли керівництво району, військові комісари Сумського обласного та об’єднаного міського військових комісаріатів, голови сільських рад, представники правоохоронних органів, установ, підприємств та організацій районного центру. В якості запрошених участь у нараді також взяли керівництво прикордонної комендатури швидкого реагування Сумського прикордонного загону та військовослужбовці Окремого регіонального центру комплектування в Сумській області.

Презентуючи Державну прикордонну службу України, заступник начальника загону – комендант прикордонної комендатури швидкого реагування полковник Валерій Ворона акцентував увагу присутніх на необхідності виконання надважливого завдання державного значення – системного та цілеспрямованого виховання майбутніх захисників Батьківщини.

Після завершення заходу охоронці кордону також провели зустріч з керівництвом та учнями Лебединського вищого професійного училища лісового господарства.

Майбутнім призовникам військовослужбовці розповіли про професію прикордонника, можливості та переваги військової служби за контрактом та порядок прийому до лав Держприкордонслужби України. Учасники заходу дізналися про особливості складної, проте престижної професії, та вимоги, які висуваються до бажаючих проходити службу, зокрема, в прикордонній комендатурі швидкого реагування.

Сумський прикордонний загін нагадує, що з вимогами до кандидатів та з інших питань, які стосуються призову та порядку проходження служби, громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління загону: м. Суми, провулок Громадянський, 6, тел.: (0542) 67-13-70, 067-540-73-53, 066-085-88-69.