У лютому на Сумщині придбали більше сотні нових авто – рейтинг

Минулого місяця у Сумах та області зареєстрували 105 нових авто. Сума покупок становила 2,6 млн доларів.


Найпопулярнішим брендом був Toyota – 15 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у лютому. Крім них попитом користувались Kia, Renault, Skoda і Hyundai, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед моделей найчастіше купували кросовери Kia Sportage. Ця модель покрила 10% від кількості усіх проданих автомобілів у лютому. Також серед жителів регіону були популярними Renault Duster і Toyota RAV4.

Майже 80% зареєстрованих автомобілів були кросоверами. Дизельними силовими агрегатами були обладнані 23% зареєстрованих авто, а середній об’єм двигуна становив 1,9 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 63%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у лютому, склала перевищила 25 тис. доларів.

Загалом минулого місяця в Україні зареєстрували 6 300 нових авто. Сума покупок становила 200 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Понад 850 таких нових автомобілів отримали реєстрацію минулого місяця. Найдорожчими автомобілями минулого місяця стали Aston Martin DB11 і DBX, Bentley Flying Spur, вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів. Також у лютому зареєстрували по два BMW 8-Series і Porsche 911 (145 і 195 тис. доларів відповідно).

Нагадаємо, згідно з результатами продажів 2020 року, в Сумах та області реалізували 1 500 нових автомобілів на загальну суму понад 40 млн доларів. Тоді бестселером був кросовер Renault Duster.