У мера Сум є сили донести сміття до урни

Саме під такою назвою "В мене є сили донести сміття до урни" рекламує міський голова Сум Олександр Лисенко флешмоб, який розпочався сьогодні в обласному центрі.


"Запрошую всіх сумчан долучитися до інтернет-флешмобу. Щойно придумали разом з молоддю міста Суми", – пише Лисенко на своїй сторінці в Фейсбуці.

Житлі міста погоджуються з такою ідеєю і пишуть свої коментарі.

"Крута ідея, Олександре Миколайовичу!) Популізувати звичку самим мешканцям робити своє місто, дім в якому ми живемо, чистішим!"

"Примерно в 1980-м Сумы были признаны самым чистым городом в Украине вместе с Черниговом. Все последние годы в городе напрочь отсутствует Политика созидания Культуры. Разовую Пиар акцию несомненно поддерживаю, но способна ли власть города вывести культуру на реальную высоту… для этого придется работать ежедневно."

До речі, сьогодні в місті, не дивлячись на свята, були помічені звичайні громадяни, які прибирали територію, зокрема, по вул.Інтернаціоналістів, на пустрі біля будинку №52. Зібрали близько 10 мішків сміття.

Тож якщо сумчани підтримають акцію і кожен знайде сили донесті сміття до урни, можливо Суми знову стануть найчистішим містом в Україні.