У Миколаївській ОТГ відкрито нову сучасну аптеку

 

Жителі селища давно скаржилися на те, що за дешевими ліками їм приходиться їздити до Білопілля або до Сум. При цьому витрачати час та кошти, особливо під час хвороби. І тепер їх мрія мати сучасну аптеку здійснилася.


На відкриття закладу завітали голова Миколаївської ОТГ Іван Ігнатьєв, депутат обласної ради Олександр Стрельченко, завідуючий КП Сумської облради Центральна районна аптека № 5 міста Білопілля Микола Богданов.

Олександр Стрельченко зазначив, що депутатський корпус ніколи не залишався осторонь медицини. Так, за статтею охорони здоров’я в поточному році з обласного бюджету заплановано витратити 714 млн. грн. Ці гроші підуть на придбання медобладнання, ремонтів приміщень у лікарняних закладах області. Збільшується і мережа комунальних аптек. «Комунальні аптеки отоварюють безкоштовні рецепти, забезпечують пільгові категорії населення, продають ліки, які містять психотропи і наркотики, без яких людям при певних хворобах не прожити. Тому ми намагаємося розширити мережу аптек, тим більше у новостворених ОТГ», – зазначив Стрельченко.

Микола Богданов наголосив на тому що аптека, яка відкрилася є, перш за все, соціально орієнтованим підприємством, водночас, вона має скласти гідну конкуренцію приватним.

Провізор Микола Макаров у свій перший трудовий день на новому місці також поділився своїми враженнями. Він говорить: «На таку аптеку ми чекали дуже давно, тому дуже вдячні і раді цій події. Сподіваємося, що відтепер жителі селища збережуть не тільки час і гроші, а, що найголовніше, – своє здоров’я». Він розповів, що в аптеці діє послуга «ліки на замовлення» та низка інших програм.

Загалом на Білопільщині наразі функціонує 6 аптек і 3 аптечних пункти. Наприкінці минулого року було відкрито аптечний пункт у місті Ворожба, наразі почала функціонувати аптека в Миколаївці і є наміри відкрити аптеку та аптечний пункт у Білопіллі.