У Недригайлівській ЦРЛ хочуть закрити чотири відділення

Сьогодні в Недригайлові відбулася попереджувальна акція, яка мала на меті не допустити закриття інфекційного, дитячого, пологового та гінекологічного відділень Недригайлівської ЦРЛ, яке нині ініціює місцева виконавча влада.


"Декілька років раніше були закриті Тернівський, Коровинський та Деркачівський стаціонари. Тепер добралися до єдиної в районі, нової, прекрасно встаткованої лікарні. Це вже межа, за яку відступати не можна", – пише на своїй сторінці в ФБ місцевий житель Федір Хорс.

Голові районної державної адміністрації Руслану Лаврику, керівнику районної ради та головному лікарю направлені письмові вимоги, прийняті учасниками акції, в якій взяло участь більше сотні людей і повідомлено, що у наступну середу, 29 червня, буде проведена більш широка акція, на якій громада чекатиме від вказаних чиновників чітких відповідей про виконані дії в інтересах громади району, повідомив активіст.

Він обіцяє, що громада буде пильно тримати це питання на контролі і, в разі ігнорування, акція буде неупинно набирати все більших і більших обертів, адже переважну більшість жителів Недригайлівського району серйозно вже «дістала» така «економія» на здоров’ї дітей і дорослих.

Також жителі Недригайлова звернулися до народного депутата Миколи Лаврика, до депутатів Сумської обласної ради від Недригайлівського району Віри Лаврик та Геннадія Свірського: "Якщо ви не плануєте залишити свої каденції із соромом і народним осудом, то будь ласка невідкладно зверніть свою увагу на дану проблему, бо це не наша, а саме ваша робота, яку ми зараз робимо за вас".