У Недригайлівській РДА новий очільник

23 липня відбулося представлення нового голови Недригайлівської районної державної адміністрації Сергія ПАНЧЕНКА.


Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ зачитав відповідне Розпорядження Президента України та побажав новому голові плідної праці на благо району.

Сергій Михайлович в свою чергу подякував за надану йому довіру очолити районну державну адміністрацію та зазначив у своєму виступі, що зробить усе задля того, аби виправдати покладені на нього сподівання.

Сергій Михайлович Панченко народився 25.02.1965 у с. Холми Чернігівської області.

У 1990 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького за спеціальністю «Педагогіка і психологія», кваліфікація – викладач-дослідник з педагогіки і психології. Працював психологом відділу кадрів ВАТ «Сумихімпром», директором дитячого оздоровчого табору, заступником директора ВАТ «Сумихімпром» з соціальних питань, директором готельного комплексу «Хімік», заступником директора по роботі з персоналом. З 2008 по 2014 рік працював заступником Сумського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міськради. Із лютого 2016 по жовтень 2017 року працював виконуючим обов’язки заступника директора, заступником директора Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта».