У період святкових днів Сумський прикордонний загін забезпечить належні умови перетину кордону

У межах компетенції Сумський прикордонний загін вживає необхідних заходів аби забезпечити комфортний перетин кордону для громадян, в тому числі жителям прикордоння, під час Великодня та поминальних днів.


Зокрема, прикордонники визначили основні пункти пропуску, де очікується збільшення пасажиро-транспортного руху. На цих напрямках будуть задіяні додаткові наряди та створені додаткові робочі місця.

Крім цього, опрацьовано питання тимчасового спрощеного пропуску громадян, які проживають в межах селищних рад прикордонних районів.

При опрацюванні пропозицій враховувалися численні ініціативи народних депутатів України, обласної і районних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та особливо звернення громадян щодо здійснення в період Пасхальних свят і поминальних днів тимчасового пропуску осіб, які проживають в прикордонних населених пунктах.

В даний час для тимчасового пропуску жителів прикордоння в період з 7 по 9 та з 15 по 16 квітня визначені місця спрощеного пропуску громадян, які в тому числі діятимуть на окремих напрямках поза пунктами пропуску чи в тимчасово не функціонуючих місцевих пунктах пропуску. В окремих визначених місцях оформлення даної категорії громадян здійснюватиметься у світлий час доби, а в міжнародних та міждержавних пунктах пропуску, в період їх роботи.

До здійснення пропускних операцій за необхідності будуть залучатися представники правоохоронних органів, фіскальної служби та органів місцевої влади. Під час здійснення пропуску громадян прикордонники використовуватимуть переносні пристрої контролю, за допомогою яких також проводитиметься ретельна перевірка за наявними в Держприкордонслужбі базами даних.

Детальну інформацію про окремо визначені місця, де буде здійснюватися пропуск, громадяни можуть дізнатися безпосередньо у органах місцевої влади тих населених пунктів, які знаходяться поблизу державного кордону, а також звернутися до управління Сумського прикордонного загону за телефонами: (0542) 671-370, (0542) 67-13-82 або безпосередньо до відділів прикордонної служби, що дислокуються в контрольованих прикордонних районах.