У повну реконструкцію театру ім.Щепкіна планують вкласти 5 млн. грн.

Про це повідомляють офіційні джерела в ОДА та обласній раді. Вчора керівники області ознайомилися з роботою та проблемами Сумського обласного театру драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна. 


Голова ОДА Микола Клочко та заступниця голови облради Тетяна Головко говорять, що поряд з красивими відремонтованими фасадом, глядацькою залою та сценою не видно пошарпаних гримерок, коридорів та інших приміщень, що потребують ремонту. Також тут відсутні умови для людей з обмеженими фізичними можливостями.  

Микола Клочко зазначив, що в театрі виконано лише третину необхідної роботи. Тому обласна державна адміністрація, обласна рада та Сумська міська рада домовилися про співпрацю щодо вирішення цього питання повністю.

Для повної реконструкції Сумської Мельпомени планується виділити з обласного бюджету близько 3,5 млн. грн. на реконструкцію другого поверху будівлі, гримерних, коридорів. Ще по 850 тисяч планується вкласти у реконструкцію малої сцени та на облаштування спеціальних підйомників для осіб з обмеженими фізичними можливостями. 

Голова ОДА говорить, що процес реконструкції реально завершити за 4-5 років. А якщо міська рада виконає свою частину зобов’язань, а саме реконструює театральну площу, то спільними зусиллями область отримає сучасний театр європейського зразка.