У «Хутір-Михайлівському» прикордонники виявили магазин та набої до автомата Калашникова

У пункті контролю для залізничного сполучення «Хутір- Михайлівський» прикордонники Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через державний кордон України боєприпасів.


У ході перевірки одного з вагонів поїзда сполученням «Львів/Ковель- Москва» прикордонний наряд за допомогою службового собаки Емми в шахті для ліхтаря зі сторони неробочого тамбуру виявив пакунки з магазином до АК- 74 та бойовими набоями калібру 5,45 мм в кількості 30 штук.

З метою відволікання службової собаки від запаху боєприпасів, пакунки з магазином та набоями були пересипані чорним меленим перцем. Про виявлену знахідку охоронці кордону повідомили працівників поліції.

Наразі виявлені предмети, переміщення яких через кордон заборонено, вилучені встановленим порядком. До Ямпільського відділення поліції направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить кримінальне правопорушення, передбачене ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.