У пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники виявили марихуану, амфетамін та гашиш

 

Учора в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митної служби попередили спробу незаконного переміщення через кордон наркотичних речовин.


Оглядаючи легковий автомобіль марки «Renault Megane» російської реєстрації, який слідував до Росії, в салоні транспортного засобу відбулося спрацювання спеціально навченої на пошук наркотичних засобів службового собаки на пасажира.

Ретельно перевіривши вміст кишень верхнього одягу чоловіка, охоронці кордону виявили згорток з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору вагою біля 5 грамів, 2 згортки з порошкоподібною речовиною загальною вагою біля 2 грамів та металеву ємність з речовиною темно-коричневого кольору вагою біля 1 граму.

39-річний правопорушник пояснив правоохоронцям, що дані речовини є марихуаною, амфетаміном та гашишем відповідно.

Наразі виявлені скоріш за все наркотичні речовини вилучені для проведення експертизи. Працівниками Національної поліції проводяться невідкладні оперативно-слідчі дії з метою встановлення всіх обставин припиненого кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.