У школах Сумщини встановили “Термінові кнопки виклику поліції”

У навчальних закладах Сумщини з початку нового навчального року працюватимуть кнопки «термінового виклику поліції».


Станом на 31 серпня 59 навчальних закладів області обладнані кнопками «Терміновий виклик поліції».

Керівництвом обласного Управління поліції охорони проведено ряд робочих зустрічей в управлінні освіти Сумської обласної державної адміністрації, щодо убезпечення учасників навчально-виховного процесу від можливих випадків порушеньгромадчкього порядку та забезпечення безпеки учнів та викладачів.

На початку нового навчального року, правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з керівництвом закладів освіти та батьківськими комітетами, щодо охоплення системою «термінового виклику» якомога більшої кількості навчальних закладів та закладів дитячого виховання.

«У всіх на є діти, онуки, близькі родичі та просто знайомі, які приймають участь в учбовому процесі, – говорить заступник начальника обласного Управління поліції охорони Сумщини Євген Кримов. – І всі ми бажаємо, щоб їх навчання і праця були безпечними. Забезпечення оперативного реагування на можливі випадки правопорушень в закладах освіти керівництво Управління поліції охорони Сумщини визначило як пріоритетне завдання в своїй роботі. І вже кілька років цьому напрямку роботи приділяє пильну увагу».

Прикладом такої плідної багаторічної співпраці між освітянами та правоохоронцями є забезпечення безпеки навчально-виховного процесу співробітниками поліції охорони обласного Управління в Сумській спеціалізованій школі №29, яку очолює директор комунальної установи Віра Рогова.