У школах Ямпільщині буревієм позносило дахи

18 липня над північними районами Сумщини пронісся  буревій. Він наробив багато шкоди на Глухівщині, Шосткинщині, Середино-Будщині.


У Ямпільському районі постраждали приватні будинки в Ямполі, Дружбі. Особливо дісталося від буревію Дружбівській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 2, та Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1.

Костянтин Товстуха, депутат сумської обласної ради, зранку 19 липня побував у двох школах. Перед Дружбівською школою №2  вже прибрали знесені з даху буревієм уламки шиферу, тільки велетенська липа, вирвана з коренем, свідчила про злу силу стихії.

Шкільні вчителі наводили  лад навколо подвір’я, склили вибиті шибки, ремонтували зламані ворота. Електрики лагодили провід на стовпах.

На око вже було видно, що ремонт обійдеться в сотні тисяч гривень. Депутат Дружбівської міської ради Олексій Котляров повідомив, що сьогодні ж на оперативному штабі будуть оголошені об’єми робіт і витрати на них.

У Ямпільській середній школі №1 стихія наробила трохи меншого лиха. Тут уже поруч з директором, Ларисою Хочиновою,  працювала людина, яка забезпечить негайний ремонт.

– Справа в тім, – наголосив Костянтин Товстуха, – що зволікати з усуненням наслідків стихії не можна. У Дружбівській та Ямпільській школах вже зроблено в приміщеннях до нового навчального року ремонти, владені чималі кошти, піде дощ – і наслідки його передбачувані – нові затрати. У  плані виділення матеріалів на ремонт крівель –  затримок не буде, – запевнив депутат.