У Шостці дві жінки випали з 5-го поверху

До реанімаційного відділення Шосткинеської центральної районної лікарні, протягом двох діб, потратили дві місцеві мешканки. Обидві випали з балконів п’ятого поверху власних квартир.


Вдень на лінію «102» зателефонував перехожий, який повідомив, що з вікна квартири на 5-му поверсі випала невідома жінка. На місце була направлена слідчо-оперативна група поліції та «Швидка допомога».

Як пояснила правоохоронцям 46-річна постраждала, вона вирішила поправити з балкону телевізійну антену. Потяглася за кабелем, що проходив неподалік перил і не втримавшись випала з п’ятого поверху.

Наразі постраждала перебуває в лікарні. Лікарі діагностували в неї перелом кісток тазу.

За добу, після першого випадку, до реанімаційного відділення Шосткинськоїлікарні потрапила 34-річна шосткинчанка з діагнозом: перелами кісток тазу та ребер. Як з’ясували правоохоронці, жінка випала з балкону власної квартири на 5-му поверсі.

Про трагедію з донькою її мати, яка в цей час була в помешканні, дізналася від правоохоронців, які піднялись до квартири для з’ясування обставин події. За словами 56-річної жінки, донька спала, тож що могло з нею статися вона не знає.

Сьогодні за даними фактами поліцейські проводять подальші перевірки.