У Шостці місцеві та київські стронгмени мірялися силами, а інваліди змагалися у бочче (ФОТО)

Сьогодні, 3 вересня, з нагоди Дня міста у Шостці традиційно відбулися богатирські ігри. У цьому році в зоряних силових змаганнях брали участь не тільки команди Шостки, але й Києва.


Організатором турніру із силового екстриму «STRONGMAN» стала громадська організація «Сила Шостки». Як і в минулі роки, захід підтримав депутат Сумської обласної ради від Опозиційного блоку – Володимир Пилипейко і міський голова Шостки Микола Нога.

Спортсмени – учасники і призери Чемпіонату країни – зійшлися в двох вагових категоріях – до 95 кг і до 110 кг.

З кожним роком ці змагання силачів збирають все більше глядачів.

Спортсмени мірялись силами, переносивши на швидкість «Богатирський колодязь» вагою в 300 і 330 кг на відстань 20 м, підіймаючи колоди на 170 і 200 кг, шини від колеса в 300 кг, перетягували канат.

Одним з найбільш зоряних зіткнень стало перетягування вантажівки. Силачі змогли затягнути 12-тонний військовий КРАЗ, наданий військовою частиною 3022.

Спортсмени з Києва були вражені: «Классное мероприятие! Много зрителей! Обстановка – бомба!» – казали вони. Переможцем цього конкурсу стала команда Шостки.

За підсумками заходу учасники турніру отримали призи від депутата обласної ради Володимира Пилипейка.

До речі, за підтримки опозиціонера сьогодні в міському парку Шостки відбувся ще один спортивний захід – фінальний етап міського чемпіонату по бочче серед людей з інвалідністю.

Як повідомив голова організації інвалідів Олексій Тесля, у фіналі гри брали участь 8 команд: чотири в складі представників «Інваспорт», два – клубу інвалідів-візочників «Велес», а також команди переселенців «Потрібні люди» та учасників АТО «Україна понад усе».

Переможці були нагороджені кубком та медалями, наданими Володимиром Пилипейком. «Така підтримка нам дуже необхідна. Коли відчуваєш підтримку, легше жити», – зазначив Олексій Тесля.