У Шостці пройшли змагання з греко-римської боротьби

Сьогодні у Шостці відбувся міський турнір із греко-римської боротьби. Традиційні змагання зібрали біля 50 учасників (команди Шосткинського ліцею-інтернату спортивного профілю, КДЮСШ «Барса» та «ШКІД»). Учасники турніру – хлопці і дівчата віком від 7 до 16 років.


Уже не перший рік розвиток греко-римської боротьби у Шостці підтримують представники ОП-ЗЖ. Не стали винятком і нинішні змагання. Партійці переконані, що спорт – це організація корисного дозвілля для дітей та юнацтва, запорука здорового й успішного майбутнього покоління.

Підтримати спортсменів і нагородити переможців з солодкими призами на свято завітали заступниця голови районної ради Ірина Шарамко, депутат міської ради Наталья Шкут та помічниця депутата обласної ради Володимира Пилипейка Тетяна Безкоровайна.

Ірина Шарамко подякувала учасникам змагань, і побажала їм спортивних успіхів та перемог. «Дякуємо юним спортсменам і тренерам за видовищні змагання, ініціативність, добру організацію турнірів і професійний розвиток спорту у місті!», – наголосила опозиційний політик.

Міський чемпіонат став відбірковим до обласного. 20 березня кращі спортсмени Шостки представлять місто на Чемпіонаті області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків.