У Шостці вперше пройшли змагання з автослалому

Сьогодні, 21 січня, вперше в Шостці пройшов офіційний видовищний турнір любителів швидкості і дріфту.


Ініціатором та організатором змагань і автошоу стала громадська організація «Шостка Авто» за підтримки Шосткинського мотоклубу «Агрегат». Автошоу проходило біля навчально-лабораторного корпусу Шосткинського інституту СумДУ та зібрало багато глядачів. У турнірі взяли участь 23 водія, в тому числі 4 мотоцикліста і 19 водіїв авто.

Були представлені різні марки транспорту: автомобілі «Москвич», «ДЕУ», «Ауді», мотоцикли «Урал», «Дніпро», «Дельта»…

Кожен з них, по черзі, повинен був, як можна швидше і без помилок пройти дистанцію до 1000 м з перешкодами («змійка», «вісімка»). І хоч дорогу попередньо розчистили і посипали сіллю, транспорт красиво заносило на поворотах.

"Перший раз захід провели з максимально простими умовами для учасників. Штрафні секунди звели до мінімуму. Наступного разу все буде поважче. Навички з фігурного катання необхідні в житті на випадок екстремальних ситуацій на дорозі",- говорить один з оранизаторов клубу «Авто Шостка» Антон Коваленко. За його словами в Шостці планують організувати спеціальний майданчик для тренінгу з екстремального водіння.

Переможцем змагань серед автомобілістів став Дмитро на «ДЕУ Ланосі», серед мотоциклістів – Дмитро на «Дельті».

Змагання підтримав депутат обласної ради Володимир Пилипейко. Він сам тривалий час як спортсмен брав участь і призові місця у змаганнях з авто і мотокросу, про що свідчать грамоти, кубки, медалі. На думку депутата, спорт, рух – це життя. Тому важливо підтримувати такі спортивні починання в місті та області. Переможцям та призерам турніру депутат надав грошові призи.