У Шосткинському ліцеї-інтернаті депутати обласної ради допомогли встановити сучасний спортивний майданчик

Ще півтора роки тому Комунальний заклад Сумської обласної ради Шосткинська школа-інтернат, якому виповнилося 55 років, і в якому навчалися діти не лише з Шосткинського, а й навколишніх районів, внаслідок реформи виявився на межі закриття.


Його відстояли депутати Сумської обласної ради від Опозиційної платформи – За життя Володимир Пилипейко, Микола Войтенко і Олександр Стрельченко. Вони ініціювали, а обласна рада підтримала рішення про переформатування школи-інтернату в ліцей-інтернат спортивного профілю. Колись заклад соціального захисту для дітей-сиріт, з малозабезпечених сімей тепер розвивається в новому сучасному форматі. Діти навчаються за чотирма напрямками: греко-римська боротьба, легка атлетика, гандбол, хокей на траві.

Команда Опозиційної платформи – За життя взяла над ліцеєм шефство. З ініціативи депутатів з обласного бюджету було виділено 1 мільйон гривень на заміну старих вікон на нові – енергозберігаючі. Закуповується новий спортінвентар, обладнуються спортзали, душові та туалети.

У поточному році сесією облради було виділено близько 500 тис. грн на ремонт санітарних кімнат. Зараз активно ведуться роботи, які обіцяють завершити до кінця року.

Приємно дивують і оновлені приміщення установи: встановлені нові двері, меблі в корпусах і бібліотеці.

Напередодні нового навчального року у дворі ліцею-інтернату обладнали сучасний спортивний майданчик з тренажерами, на який виділили 330 тис. грн.

Днями депутати Володимир Пилипейко, Микола Войтенко і Олександр Стрельченко відвідали ліцей-інтернат, проінспектували хід робіт, поспілкувалися з колективом.

– Нам дуже подобається спортивний майданчик. Тут можна гойдатися, займатися на свіжому повітрі, – ділилися враженнями ліцеїсти.

– Багато людей говорять пафосні слова, а інші тихо і непомітно роблять свою роботу. Так, як депутати від Опозиційної платформи – За життя, які нам допомагають. Володимир Юрійович уже давно став для нас рятівною паличкою і нашим талісманом. Сьогодні складні часи, багато питань нам вирішити не під силу, але ми знаємо, що коли б ми до нього не звернулися, він завжди нас виручає. Тому я щиро вдячний за підтримку і сподіваюся на подальшу співпрацю, – зазначив директор ліцею-інтернату Валерій Захарченко.

– До мене звернувся директор закладу з проханням придбати сучасний спортивний майданчик. Тут працює чотири секції, і не вистачає спортзалів для занять. Тому ми ініціювали виділення коштів з обласного бюджету на придбання спортивного майданчика. Розвиток спорту і молодого покоління – це пріоритет для нашої політичної сили. Будемо розвивати спорт і дітей – буде майбутнє у нашої України! – впевнений Володимир Пилипейко.

– Наша команда вважає одним із пріоритетів підтримку наших дітей, спорту, освіти, медицини. Саме на цей заклад з обласного бюджету вже виділено протягом двох років понад 3 мільйони гривень. Ми вважаємо, що влада повинна в турборежимі приймати ті закони, які вимагає наше суспільство, особливо діти та соціально незахищені люди. Сьогодні всі засоби повинні використовуватися на освіту, спорт, медицину. Без наших дітей не буде майбутнього. Тому ми повинні зробити все можливе для створення комфортних умов для їх навчання і розвитку! – впевнений глава ПП Опозиційна платформа – За життя в Сумській області, депутат обласної ради Олександр Стрельченко.

В рамках зустрічі депутати і адміністрація намітили ще ряд робіт на найближче майбутнє. Зокрема, планується завершити ремонт всередині приміщень, а також ліцей-інтернат просить допомогти в придбанні автобуса для поїздок і участі юних спортсменів на змагання.