У Шосткинську виправну колонію підкинули наркотики

На автошляху Шостка – Глухів біля Шосткинської виправної колонії управління ДПтС України в Сумській області (№ 66) було помічено невідому особу, яка рухалися зі сторони м. Шостки в напрямку м. Глухів.


В особі було впізнано раніше засудженого громадянина, що відбував покарання в Шосткинській ВК (№66), який згідно оперативної інформації мав зробити перекид наркотичної речовини в зону, що охороняється.

Підійшовши ближче та побачивши співробітників Шосткинської ВК-66, він зробив один кидок пакунку в бік охороняємого об'єкту. Після чого його було негайно затримано.

По даному факту було зроблено доповідь черговому помічнику начальника установи  та викликано слідчо-оперативну групу Шостинського відділу поліції ГУ НП в Сумській області, по прибуттю якої біля основної огорожі, було виявлено та вилучено невеликий згорток, обмотаний жовтим скотчем.

Під час розкриття пакунку було виявлено дві упаковки з написом "SUBUTEX", в яких знаходилась пігулка продовгуватої форми білого кольору з написом "B8", а в іншій упаковці – порошкоподібна речовина білого кольору.

По факту події триває перевірка.