У Спадщанському лісі пройшли заходи до Дня партизанської слави

22 вересня, в День партизанської слави, представники ОП-ЗЖ на Сумщині поклали квіти до пам’ятників героям-партизанам в «колисці партизанського руху» – Путивлі. В цьому році виповнюється 80 років з початку партизанського руху під час Великої Вітчизняної війни.


«Ми пишаємося нашими земляками й тими, хто здобував для нас мир під час Великої Вітчизняної війни. Хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини, народні месники довели світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам», – сказав депутат облради Борис Пересадько.

Політик зазначив, що історія воєн не знає жодного прикладу, коли народний рух опору досягав такого розмаху. Він став, по суті, другим фронтом у глибокому тилу ворога.

«Ми пишаємося подвигом партизанів, їх витримкою і героїзмом. Такі видатні особистості як Ковпак, Руднєв, сотні інших партизан – це наші земляки, на прикладі яких ми маємо виховувати наших дітей. І що б не робила нинішня влада, як би вона не намагалася стерти з пам’яті правдиву історію нашого народу, ми не зрадимо ветеранів», – зазначив заступник голови регіональної організації ОП-ЗЖ, голова фракції ОП-ЗЖ у Сумській міськраді Ігор Перепека

Представники ОП-ЗЖ поклали квіти до пам’ятників двічі Героя Радянського Союзу Сидора Ковпака та Героя Радянського Союзу Семена Руднєва, монументів на Алеї героїв-партизан. Делегація опозиціонерів взяла участь у заходах, що пройшли в Спадщанському лісі, де на початку війни почали формуватися перші загони народних месників.