У Сумах цього року розпочнуть будівництво дитячого садочка

Тендер на будівництво дитсадка у 12 мікрорайоні оголосять протягом тижня. Про це повідомив начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства СМР Віталій Шилов.


Попередній тендер на будівництво закладу скасували через рішення колегії Антимонопольного комітету, – повідомляється на офіційному інформаційному порталі Сумської міської ради.

Тендерну закупівлю на майже 68 млн грн провели на початку червня. У ній перемогла фірма з м. Київ «Компанія Барлінтон Інтерпрайзес Лімітед». Інша компанія «Профт Буд Сістем», яка також брала участь у торгах подала скаргу на управління капітального будівництва до Антимонопольного комітету.

«Скасування тендеру було винятково з ініціативи Антимонопольного комітету, тому що в законодавстві прописано, що учасник має право подати скаргу. Один з учасників її подав, антимонопольний комітет, її розглянув і рекомендував тендерному комітету переглянути і провести процедуру заново, що власне ми і зробили», – зауважує Віталій Шилов.

Звести фундамент нового дитсадка планують вже цього року, на це з міського бюджету передбачено 5,5 млн гривень. Добудувати розраховують у наступному. Будуватимуть дитсадок не менш, як на 160 дітей.

Як повідомила начальник управління освіти та науки Антоніна Данильченко, – у двох дитсадках №2 та №8, розташованих у 12 мкр. наразі виховується близько 800 дітей.