У Сумах для хворих на COVID-19 дорослих є 173 вільних ліжок, для дітей – 108

За минулий тиждень на COVID-19 захворіло 543 сумчанина.


У міських лікувальних закладах на стаціонарному лікуванні перебувають 137 хворих. У КНП «Клінічна лікарня № 5» – 96 осіб (34 – на кисневій підтримці, вісім – у відділенні інтенсивної терапії, чотири – підключені до апаратів ШВЛ), у КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» – 34 хворих (один – у відділенні інтенсивної терапії, один на штучній вентиляції легень), у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» – сім пацієнтів (одна дитина – у відділенні інтенсивної терапії).

У медичних закладах, що перебувають у підпорядкуванні сумської громади, для хворих на COVID-19 дорослих є 173 вільних ліжок (кожне забезпечене киснем), для дітей – 108 (всі забезпечені киснем).
Ще 40 містян лікуються в стаціонарі КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З. Й. Красовицького» (четверо хворих перебувають у відділенні інтенсивної терапії, двоє підключені до апаратів ШВЛ), 53 – у КНП «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» (троє хворих – у відділенні інтенсивної терапії, двоє – підключені до апарата ШВЛ).

За підсумками минулого тижня подолали недугу 96% хворих. Загалом від початку ПЛР-тестування хворобу виявлено у 36786 сумчан, серед яких 96% – дорослі, а 4% – діти.