У Сумах ліцеїсти «Кадетського корпусу» та прикордонники проведуть акцію, спрямовану на підтримку бійців у зоні проведення ООС

12 грудня 2018 року для вихованців державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені  І.Г. Харитоненка буде проведено відкритий урок.


В рамках цього заходу з метою підтримання військовослужбовців Державної прикордонної служби України, які виконують завдання на території Донецької та Луганської областей в зоні проведення ООС, майбутні прикордонники-ліцеїсти проведуть акцію – розфарбують близько сотні подарунків – фігурок-прикордонників та напишуть свої побажання бійцям на передову. Вихованці ліцею не тільки зможуть написати слова підтримки, а й привітати прикордонників з Днем Святого Миколая, Новорічними та Різдвяними святами.

Після завершення заходу усі фігурки та листівки будуть передані до прикордонних підрозділів в зону проведення ООС.

Початок заходу: 12:00.

Місце проведення заходу: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165, державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка.

З питань отримання інформації звертатися в прес-службу Сумського прикордонного загону: 097-309-14-14, 095-401-26-27, контактна особа – Роман Ткач.