У Сумах міська влада відзначила волонтерів

З нагоди Міжнародного дня волонтера в Сумах відзначили кращих дорослих і юних волонтерів.


З такою ініціативою вийшли волонтерська група «Омофор» і Спілка ветеранів АТО Сумської області. Перші вирішили відзначити найпрацьовитіших з-поміж себе, другі – дітей-волонтерів.

«Хочу привітати вас всіх і передати вітання від міського голови Олександра Лисенка, – зазначила, вітаючи волонтерів, заступник міського голови Альона Дмітрєвська. – Сьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України, а вчора – Міжнародний день волонтера. Це два свята, що доповнюють одне одного, бо ваша допомога вкрай потрібна нашим хлопцям на сході нашої країни. На все те, що всі ви робите тут, починаючи від виготовлення маскувальних сіток до створення дитячих малюнків, із нетерпінням чекають наші воїни. Я дякую всім вам за чуйні серця. Бажаю здоров’я, добробуту і віри в те, що найближчим часом на нашій батьківщині знову запанує мир».

Заступник міського голови вручила дорослим волонтерам Грамоти міського голови, цінні подарунки, медалі «За відродження України», орденом «Волонтер України відзначили Ігоря Сумбатова.

Діти-волонтери отримали подяки Спілки ветеранів АТО Сумської області та солодкі подарунки.