У Сумах на площі Незалежності замайорів квітковий прапор

У Сумах на площі Незалежності з’явився «живий прапор» України площею 150 м2, створений із темно-синіх петуній та жовтих чорнобривців.


Таке квіткове диво зробили напередодні Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Як уже наголошувалося, Суми візьмуть участь у всеукраїнській акції «Прапор України – Прапор миру», яку організовують Всеукраїнська газета «Сільський вісник» та ТОВ «СІ. В». Квіти, якими формують національний стяг, надані місцевим представництвом товариства у Харкові та Сумах.

Долучитися до акції можуть і родини, і представники трудових колективів, навчальних закладів та закладів культури. Виростити прапор можна на власній клумбі. Серед учасників визначать переможців і призерів, які будуть нагороджені поїздкою до парку квітів «Кьокенкоф» (Голландія).

Експозиція залишатиметься на центральній площі міста до 23 серпня. Далі квіти стануть частиною найбільшого прапора в світі, який зберуть у Національному музеї народної архітектури та побуту України, поєднавши квітучі рослини з усіх областей України. Квітучий прапор планують зареєструвати у Книзі рекордів Гіннеса та національному проекті «Книга рекордів України». По завершенні частину квітів передадуть дитячим будинкам та садкам, закладам освіти, культури та військово-оздоровчим закладам.