У Сумах обрали найкрасивішу дівчину, яка представлятиме Сумщину на конкурсі “Міс Україна-2017”

Вчора в Сумах під егідою обласного управління молоді та спорту відбулася видовищна подія – в театрі юного глядача обирали "Міс Суми-2017".


За право володіти короною змагалися 16 яскравих красунь із Сум, Шостки і Тростянця. 

У залі – аншлаг. З квітами, подарунками прийшли рідні, близькі учасниць. Кожна відчувала неймовірну підтримку глядачів.

Під час конкурсу, поки дівчата змінювали образи, вболівальників розважали місцеві вокалісти, показували своє вміння хореографічні студії.

Від красунь традиційно п'ять виходів: перше знайомство, показ колекції суконь Андре Тана, вихід у купальниках, дефіле у коктейльних нарядах та у вечірніх сукнях. І, нарешті, фінал, до якого увійшли 5 дівчат.

Фіналістки відповідали на запитання ведучого, кожна намагалася бути відвертою. Дівчата розказували, якими якостями має володіти красуня, що означає бути щасливою і, навіть, чому китайці вирішили купити сумський футбольний клуб.

І нарешті, найочікуваніша мить – оголошення переможиці. У залі – інтрига, хто стане першою Віце-міс, а хто – найкрасивішою дівчиною Сум 2017 року. Серед двох претенденток на ці титули – 16-річна Даша Полозук та 18-річна Софія Калиш.

Під час тривалої паузи багато хто у залі викрикував: "5"! Саме під цим номером виступала Софія. І, треба відзначити, смаки залу співпали з жюрі. "Міс Суми-2017" стала 18-річна студентка Сумського державного педагогічного університету, майбутня перекладач Софія Калиш. Вона – професійна модель, має зріст 177 см, неодноразово брала участь у відомих всеукраїнських та світових показах. Одна з найчарівніших, найкрасивіших, найграціозніших учасниць. Її усмішка підкорила багатьох!

На запитання, що для неї означає слово "щастя", дівчина відповіла, що вона вже щаслива. Бо має змогу стояти на сцені, в залі її рідні та близькі, яким вона дуже вдячна.

Подарунки отримали всі, без винятку, учасниці від багаточисельних спонсорів конкурсу. Від мера Тростянця Юрія Бови кожна отримала красиві букети квітів, а ось очільника обласного центру в залі не було.

За правилами конкурсу Софія Калиш представлятиме Сумщину на конкурсі "Міс Україна-2017".