У Сумах оголошено набір до лав патрульної поліції

Про умови вступу до лав патрульної поліції розповів 12 червня на брифінгу начальник Управління патрульної поліції в місті Суми Андріан Горбачевський, начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області Сергій Терещенко, голова поліцейської комісії – інспектор із звязків з громадськістю Марина Горьковська та голова консультативно-експертної ради при ГУНП в Сумській області Олександр Лупінов.


Щоб потрапити до лав поліцейських, кандидат повинен подати анкету, пройти перевірку загального рівня знань та фізичної підготовки, пройти медичний огляд та ряд спеціальних тестів. Після цього, майбутнього кандидата чекає співбесіда, теоретичне та практичне навчання, а після складання іспиту відповідальна та перспективна робота.

«Ми плануємо набрати 78 кандидатів на посаду інспектора патрульної поліції. Головне у нашій роботі – це бажання допомогати людям. Після вдалого проходження всіх етапів та навчання інспектори будуть з гідністю носити звання патрульного поліцейського та забезпечувати публічний порядок на вулицях міста», – повідомив начальник УПП в місті Суми Андріан Горбачевський.

Заповнити анкету можна на сайті Департаменту патрульної поліції patrol.police.gov.ua

Заяви на участь у конкурсі приймаються з 12.06.2017 до 01.07.2017.
Конкурс триватиме з 12.06.2017 до серпня 2017.

Приймальна комісія працюватиме з 12 червня до 06 липня, з 9:00 до 18:00, крім вихідних та святкових днів за адресою: м. Суми, вул. Білопільський шлях, 18/1, кабінет № 16.

Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: 044 390 65 00.