У Сумах перебуває Посол Королівства Швеція в Україні

Міський голова Олександр Лисенко зранку у неформальній обстановці поспілкувався з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Мартіном Хагстрьомом


Оскільки високий гість вперше у Сумах, міський голова коротко розповів про місто, його промислові потужності, освітнє середовище та інвестиційний клімат тощо. Олександр Лисенко зазначив, що міська влада докладає максимум зусиль задля створення комфортних умов для інвесторів та залучення інвестицій.

Під час зустрічі значну увагу приділили питанням енергоефективності та енергозбереження, зокрема в частині залучення містом коштів на реалізацію відповідних проектів через державні інституції та міжнародні організації. Також торкнулись питань зниження споживання енергоресурсів у житловому секторі та функціонування житлово-комунальної сфери загалом.

Посол поцікавився настроями в суспільстві, зокрема ставленням сумчан до прийняття Томосу.

Підсумовуючи зустріч, Олександр Лисенко зазначив, що вона може стати гарним поштовхом до розвитку співпраці в новому для міста напрямку, і за сприяння Посла Суми знайдуть у Швеції партнерів для підтримки програм взаємного обміну досвідом, реалізації спільних проектів та програм у різних сферах.

За інформацією офіційного сайту Сумської міської ради