У Сумах пішов із життя відомий лікар-хірург

На 43 році життя зупинилося серце завідувача хірургічним відділенням №2 Пазинюка Богдана Олеговича.


Народився Богдан Олегович 27 травня 1977 року у місті Суми. У 2000 році закінчив медичний факультет Сумського державного університету за спеціальністю «Лікувальна справа». Мав вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Хірургія».

Трудову діяльність розпочав в серпні 2000 року на посаді лікаря-інтерна Буринської районної лікарні.

У 2002 році був прийнятий на посаду лікаря-хірурга до Сумської міської клінічної лікарні №5.

Враховуючи практичний досвід, відповідальність та працелюбність у 2012 році був призначений виконуючим обов’язки заступника головного лікаря з лікувально-профілактичної допомоги апарату управління.

З липня 2014 року – завідувач хірургічним відділенням №2, лікар-хірург.

За період роботи в КУ «Сумська міська клінічна лікарня № 5» проявив себе як висококваліфікованим спеціалістом, чуйною та порядною людиною.

На всіх посадах зарекомендував себе компетентним спеціалістом, здібним керівником та організатором.

За сумлінну працю та відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків він неодноразово був нагороджений грамотами відділу охорони здоров’я Сумської міської ради та лікарні.

На своєму шляху йому випало пройти гідну життєву та професійну школу, сформувавши прекрасні людські якості, що викликали щиру повагу у колег та пацієнтів.

Загальний стаж роботи становить — 19 років.
Стаж роботи у нашому колективі — 17 років.

Світла пам’ять про Богдана Олеговича назавжди збережеться у серцях його колег. Передаємо наше глибоке співчуття рідним та близьким. Ми щиро поділяємо ваше горе, сумуємо разом із вами та підтримуємо вас у годину скорботи.

Адміністрація КУ СМКЛ №5