У Сумах планують відновлення огородження мосту по вул. Харківській

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО доручив директору департаменту інфраструктури міста Григорію ЯРЕМЕНКУ забезпечити оперативне відновлення перил на мосту по вул. Харківській.


Це питання порушувалося сьогодні під час апаратної наради при міському голові. Очільник міста заслухав інформацію директора департаменту інфраструктури міста щодо стану мості та шляхопроводів у Сумах.

За словами Григорія Яременка, на сьогодні обстежено три переправи: по вул. Горького, по вул. Білопільський шлях та в районі КРЗ.

«На них вже готові проекти. Проте з огляду на фінансування, яке передбачене на 2018 рік, цьогоріч вдасться відремонтували лише міст по вул. Горького», – зауважив посадовець.

Принагідно повідомив, що наразі тривають роботи з поточного ремонту на мосту по вул. Добровільній та Центрального ринку, а також на мосту біля ГРК «Здибанка».

Що ж до ситуації, яка виникла на мосту по вул. Харківській, коли обвалились дві секції перил, директор департаменту інфраструктури міста повідомив, що обстеження ще тривають.

Натомість міський голова Олександр Лисенко дав Григорію Яременку наступне доручення: «З’ясуйте, на якому підприємстві в Сумах можуть виготовити такі самі перила, аби ми могли якнайшвидше оновити огородження мосту. Знаю, що такі раніше виготовлялись на ПАТ «Центроліт».

До вирішення цього проблемного питання долучяться і фахівці КП «Шляхрембуд».

Джерело: smr.gov.ua