У Сумах поліція виявила чергову точку грального бізнесу

Працівники Сумського відділу поліції на проспекті Курському виявили приміщення, в якому проводилися азартні ігри за допомогою комп’ютерної техніки. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та розпочали досудове слідство.


Слідчо-оперативною групою Сумського відділу поліції було встановлено, що в приміщенні, яке діяло під вивіскою комп’ютерного клубу, неподалік від прохідної промислового підприємства, функціонує зал, де надаються послуги грального бізнесу. Оглянувши заклад, працівники поліції вилучили комп’ютерну техніку – системні блоки і монітори, за допомогою яких охочі й могли зробити ставки. Також була вилучена документація, повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.

«За даним фактом слідчими Сумського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України, – коментує в.о. начальника Сумського відділу поліції ОлегЦуріков. – Зайняття гральним бізнесом – карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом, – караються штрафом від сорока тисяч до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання».

На даний час призначені комп‘ютерно-технічні експертизи та проводяться слідчі дії та інші заходи з метою встановлення організаторів підпільного залу ігрових автоматів.