У Сумах продовжують відновлювати каналізаційні мережі

Нині ремонт каналізаційного колектора триває на вул. Пушкіна. За інформацією головного інженера КП «Міськводоканал» Йосипа Тисівського, ремонтні роботи проходять в два етапи.


Реставрація відповідної ділянки мережі розпочалася ще в травні, у зв’язку із аварійною ситуацією, що виникла на самопливному каналізаційному колекторі.

Фактично ж активна фаза реконструкції стартувала днями. Фахівці комунального підприємства пояснюють це необхідністю проведення тендеру на закупівлю послуг підрядної організації, яка має відремонтувати близько 109 метрів мереж. На це з міського бюджету виділили близько 460 тис. грн.

За словами Йосипа Тисівського, своїми силами «Міськводоканал» планує оновити 150 метрів аварійної ділянки. Необхідні для ремонту матеріали вже поставили на базу комунального підприємства, роботи мають завершити до кінця тижня.

Загалом, зазначають фахівці, відновлення потребує уся лінія каналізаційних мереж від вул. Пушкіна до вул. Ярослава Мудрого (Пролетарської). Ціна питання приблизно 22 – 25 млн. грн.

Керманич Сум Олександр Лисенко наголошує, комунальні підприємства Сумської міської ради працюють за таким алгоритмом: спершу ремонт мереж, а вже потім – відновлення асфальтного покриття. Також міський голова зазначив, що обов’язково після ремонту колектора на відповідній локації почнуть реконструкцію дороги.

Підприємство ж просить у сумчан вибачення за тимчасові незручності, повідомляє офіційний сайт міської ради.