У Сумах пройде Форум ділових кіл України

27 березня об 11 годині у Сумах зберуться представники найактивніших бізнес-асоціацій України, громадського сектору, представники різних форм власності, сільськогосподарських фермерських колективів і представники малого та середнього бізнесу на ФОРУМ ДІЛОВИХ КІЛ УКРАЇНИ.


Їх мета – виробити дієві кроки для досягнення реальних змін у створенні сприятливих умов для розвитку бізнесу, зупинення деструктивних впливів із боку лобістів олігархічних структур.

Адже ділові люди країни стурбовані відсутністю державної політики з підтримки розвитку бізнесу в Україні. Натомість неозброєним оком видно тенденцію до збільшення тиску на малий і середній бізнес, відсутні сприятливі умови для розвитку реального сектору економіки та розвитку виробництва, не збільшується кількість підприємств – і  у сільському господарстві, й у інших галузях виробництва.

Тим часом законодавчі ініціативи спрямовані на створення умов для розвитку олігархічних структур, утискання дрібних і середніх підприємницьких структур. У Верховній Раді України роками лежать законопроекти, яких потребує малий і середній бізнес для свого подальшого розвитку, проте натомість приймаються лобістські законопроекти, що нищать залишки підприємницької ініціативи, змушують закривати існуючі підприємства, а молодь  України – шукати по світах кращої долі. Так далі жити не можна!

Захід відбудеться 27 березня у приміщені Конгрес-холу Сумського державного університету за адресою: м.Суми, вул. Покровська, буд.9/1, 2 поверх, великий зал засідань.

Початок об 11 год.

 До участі у заході запрошені: голова ДРСУ К.М. Ляпіна, народні депутати України, керівники бізнес-асоціацій і громадських спілок підприємців тринадцяти областей України, представники бізнесу, депутати Сумської обласної та міської рад, голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко, Сумський міський голова Олександр Лисенко, представники місцевих і центральних ЗМІ.