У Сумах пройшла гімназіада з баскетболу

17-18 грудня в м. Суми в спортивному залі обласної ДЮСШ пройшли фінальні змагання обласного етапу ІІ літньої Гімназіади України з баскетболу серед команд школярів. Змагання проводились в два етапи зональні та фінальні.


В зональних змаганнях прийняли участь збірні команди школярів м.м.Конотоп, Ромни, Суми, Охтирка, Лебедин, Шостка, Глухів, Серединобудського, Ямпільського, Лебединського, Білопільського, Сумського, Путивльського, Кролевецького районів, Краснопільської, Кролевецької ОТГ. Команди були розподілені на чотири зони і переможці зональних змагань а це збірні команди м. Шостка, Конотоп, Суми, Охтирка розіграли нагороди в фіналі. Впевнено перемігши своїх однолітків золоті медалі виборола команда м. Суми.

Напруженими були ігри претендентів на друге та третє місця. Так срібні призери змагань, команда юнаків міста Охтирки в грі з командою м.Конотоп перемогла з перевагою в три очка (45:42), а з командою м. Шостка переможець визначився лише в додатковий час (54:49). Не менш напруженою була гра між командами м. Шостка та м. Конотоп. Основний час завершився з рахунком 52:52. Перші додаткові п’ять хвилин не виявили переможця і лише в другій п’ятихвилинці перемогу з рахунком 73:67 вибороли юні баскетболісти м. Шостка і стали володарями бронзових нагород. Четверте місце посіла команда школярів м. Конотоп. За підсумками цих змагань буде сформована збірна команда, яка представлятиме нашу область на ІІ літній Гімназіаді України у 2020 році.