У Сумах пройшов турнір “Сила нації” – змагалися бійці АТО

У Сумах відбулися змагання «Сила нації». Це змагання, в яких беруть участь бійці АТО, що отримали інвалідність на фронті. На ігри зібралися 18 спортсменів із Київської, Вінницької, Харківської, Полтавської та інших областей. Суми представляли Ігор Лугіна, Анатолій Горбенко та Олександр Бабченко.


У проекті беруть участь тільки ветерани АТО, які втратили кінцівки на Сході України. Змагання спрямоване на фізичну та психологічну реабілітацію людей з інвалідністю. «Сила нації» вже проводилася в Харкові, Полтаві та Одесі. На створення проекту організаторів надихнули «Ігри героїв», де брали участь поранені воїни АТО та інші люди з інвалідністю, повідомляє сайт sumypost.com.

Судді записували результат кожного їх учасників, але призові місця не визначалися. За словами АТОшніков, головна мета змагань – показати, іншим хлопцям, які теж отримали ампутації на війні, що з інвалідністю можна продовжувати жити.

«Я вперше на змаганні, але враження тільки позитивні. Виступом частково задоволений, але можна було б краще виступити та все ж усе заплановане я виконав. Підготовкою були масажі, ЛФК, тренування з гантелями, постійні тренування на вулиці, постійний рух. На фізичні вправи вдень йде близько 6-и годин. Сьогодні для мене прекрасний день, я дуже радію від того, що в нас є такі герої. Слава Україні!» –розповідає сумчанин Ігор Лугіна. Він захищав українську землю з 2014-го року, а у 2017-му отримав поранення під час виконання бойового завдання. 

Захід допоміг продемонструвати силу, жагу до життя та посмішки людей, які не здалися ні фізично, ні психологічно. Ветеранам аплодували стоячи, адже вдячність та гордість українців не має меж.

Фото з сайту: nakipelo.ua