У Сумах пройшов Благодійний осінній бал

 У МЦ “Романтика” 18 вересня прошов Благодійний осінній бал віденського формату .


Мета проєкту – збір коштів в рамках акції «Серце до серця», що спрямована на закупівлю неонатального обладнання у відділення реанімації новонароджених Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, порятунку життя і здоров’я дітей та сприяння залучення молоді до масових суспільно корисних справ.

Благодійний віденський бал було відкрито урочистим полонезом, який виконували вісім пар дебютантів. Вони претендували на звання Короля та Королеви балу. На благодійному балу було проведено майстер класи від відомих хореографів Сумщини Ксенії Блюмської-Данько та Ярослави Онищенко, лунала музика класичного вальсу, співала відома солістка театру ім. Щепкіна Вікторія Морозова, виступали зразковий хореографічний колектив «Амелія» класичної гімназії, зразковий хореографічний колектив «SWAY».

На благодійному аукціоні, який був в програмі балу, були представлені роботи митців Сумщини Світлани Качуровської, Анни Черненко, Наталії Сіухіної, Олексія Мар’єти, Олександра Заступа, Сергія Малюка, Андрій Голець, а також сертифікати від «Pirogova event company» та стоматології «Майстерня посмішок».

Королем та Королевою балу було обрано Олександра Шаповалова та Ксенію Гриник відкритим голосуванням учасниками балу. Він має почесне звання «Заслужений донор України», вона волонтер, допомагає малечі з дитячого будинку. Підрахунок голосів проводився почесними журі балу Валерією Заболотною, Олександрою Ніконоровою, Дмитром Кладієнко, Владиславом Дібровою, Альоною Пироговою.

Вітали та вручали нагороди Королю та Королеві балу: Маргарита Марченко та Владислав Діброва, Король та Королева попереднього Благодійного балу 2018.