У Сумах пройшов ювілейний концерт Палацу дітей та юнацтва

Святкування 85-ї річниці з часу заснування закладу відбулось в обласному академічному театрі ім. Щепкіна. Привітати ювілярів прийшли почесні гості, серед яких очільник обласного центру Олександр Лисенко.


Звертаючись до присутніх, міський голова, в першу чергу, подякував педагогічному колективу Палацу за вміння відкривати в дітях таланти, виховувати в них найкращі риси: чесність, повагу до старших та любов до рідного міста.

«У своїй повсякденній праці ви зберігаєте славні традиції, закладені у далекому 1934 році. Ваше відповідальне ставлення до виховання дітей, прагнення розкрити в кожному талант викликає захоплення і безмежну повагу кожного з присутніх у залі. Для багатьох поколінь сумчан Палац дітей і юнацтва став другою домівкою, країною де втілюються мрії і здійснюються бажання. Напевно саме тому ті, хто стали вихованцями Палацу, залишаються відданими йому на все життя», – підкреслив очільник міста.

Олександр Лисенко подякував директору Палацу дітей та юнацтва Сергію Маковецькомуза багаторічну віддану працю та вручив йому Почесну відзнаку міської ради. Грамотами та подяками міський очільник відзначив і представників трудового колективу, які виховують юне покоління творчо обдарованими особистостями.

Долучилась до вітань колективу, вихованців та батьків і колишній багаторічний керівник Палацу Віра Бочарова. Жінка очолювала заклад майже 50 років. У своїй промові вона відмітила, що у Палаці розвивають не тільки мистецькі таланти: співати, танцювати, малювати, а й лідерські риси характеру дітей, виховують активну життєву позицію.

Переповнена зала театру понад дві години насолоджувалася номерами танцювальних та вокальних колективів Палацу дітей та юнацтва. Окрім того, спеціально до ювілею закладу, вихованці підготували виставку робіт, яка була розміщена у фойє.