У Сумах проводиться конкурс на на кращу ідею пам’ятника Героям Майдану

Виконавчий комітет оголошує конкурс на визначення кращої ідеї пам’ятника Героям Майдану у місті Суми.


Метою проведення конкурсу є визначення кращої проектної пропозиції з числа поданих для подальшої реалізації. Учасники конкурсу мають знайти форму художнього відображення подій, що відбувалися під час Революції Гідності, увічнення героїзму учасників та вшанування пам’яті загиблих; аналізуючи існуюче середовище запропонувати містобудівне рішення формування простору біля пам’ятника.

Запропоноване місце для встановлення пам’ятника – район вулиць Петропавлівської і Гоголя.

Конкурс проводиться з 28 квітня до 7 липня 2017 року.

Учасниками конкурсу можуть бути фахівці або авторські колективи професійних архітекторів та скульпторів, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів, аматори які подали конкурсному журі документи, що відповідають умовам та вимогам цього конкурсу.

Для участі в конкурсі автор (авторський колектив) має подати заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону. Заявка подається особисто або на e-mail: arh@smr.gov.ua. Вихідні дані для проектування надаються організатором конкурсу на електронну адресу заявника або за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А, ІІ-й поверх, каб, 2.

Конкурсні матеріали виконуються українською мовою.

Тел. для довідок: 70-01-02.

Для двох переможців конкурсу встановлені заохочувальні нагороди у вигляді почесних грамот та подяк міської ради.

Конкурсні роботи надаються з 8:30 до 12:00, 23 червня 2017 року за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А, ІІ-й поверх, каб 2.

Пропозиція переможця переходить у власність організатора конкурсу для вирішення питання замовлення подальшої розробки проекту. Всі останні пропозиції повертаються авторам, на їхню вимогу, впродовж одного місяця після оголошення результатів конкурсу.

Склад журі або Переглянути не завантажуючи

Джерело