У Сумах проходять змагання з кінного спорту

Сьогодні на базі  Сумської кінної дитячо-юнацької спортивної школи розпочалися змагання відкритого Кубку Сумської області з кінного спорту, які триватимуть 22 та 23 жовтня. Їх проводить Сумська кінна спортивна школа  та Федерація кінного спорту Сумської області. 


Кіннотники змагаються у подоланні перешкод різної висоти. Також відбудуться змагання на «Командний приз». Серед іншого планується проведення естафет, підведення підсумків творчого конкурсу, нагородження учасників естафети, конкурсів та призерів змагань.

У перший день були помічені керівники області – голова ОДА Микола Клочко та голова обласної ради Семен Салатенко, які спостерігали за виступами.

Переможці та призери завтра, після закінчення другого дня змагань, будуть нагороджені грамотами, медалями та призами від організаторів змагань.

Бажаючі, подивитися, як вершники приборкують норовистих коней, можуть дістатися до кінноспортивної бази ДЮСШ на Веретинівці, де проходять змагання, маршрутними таксі № №22, 18, 15. Адреса:  вул. Веретенівська, 27