У Сумах розпочався чемпіонат України з легкої атлетики

У легкоатлетичному манежі СумДУ сьогодні, 10 лютого, розпочався чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих і молоді, пише сайт Сумської обласної ради.


Ця подія стала гарною традицією для нашого міста.  Більше десяти років поспіль сумська арена запрошує для участі  найсильніших представників легкої атлетики  країни з усіх областей. Так, загальна кількість учасників цього року складає 475 спортсменів із 25 регіонів України, Туреччини, Киргизії та Вірменії. Спортсмени змагатимуться у бігових дисциплінах на 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, 60 м з бар’єрами та 3000 м з перешкодами, естафеті 4х400 м, стрибкових дисциплінах та штовханні ядра.

З нагоди відкриття змагань спортсменів та тренерів від імені депутатського корпусу привітав перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. «На подібного роду змаганнях спортсмени не лише доводять свою майстерність, а й мають можливість поспілкуватися із спортивними знаменитостями, взяти щось нове для себе. А чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді є ще й головним стартом сезону, на якому проводиться відбір кращих спортсменів до Національної збірної команди України. Тож я бажаю всім учасникам чемпіонату впевненості в своїх силах, максимальної концентрації, волі до перемоги та професійного зростання. А всім присутнім – незабутніх вражень та оптимізму!», – наголосив Олександр Стрельченко.

Також він розповів, що три спортсмени-легкоатлети Сумщини є претендентами на Олімпійські ігри у Токіо. «Це означає, що на Сумщині сильна легкоатлетична школа. Є на кого рівнятися! Загалом 30 наших земляків брали участь в Олімпіадах, 14 з них повернулися зі змагань із медалями. Двічі на олімпійський п’єдестал підіймалися Володимир Голубничий, Олександр Шапаренко, Леонід Жаботинський, Володимир Куц», – додав Стрельченко.

Президент легкої атлетики України Равіль Сафіуллін відзначив прекрасні умови, які є в легкоатлетичному манежі для проведення змагань такого рівня. Він також привітав спортсменів. «Я бажаю вам досягти певних висот на цих змаганнях, продемонструвати свої найсильніші якості і нехай переможе найсильніший!», – сказав Равіль Сафіуллін.

Перед початком змагань вручили нагороди кращим тренерам. Право виконати Гімн України було надано нашому земляку Василю Жадану.

Чемпіонат триватиме до 12 лютого.