У Сумах школа організувала масшабний благодійний концерт

Школа № 12 провела у масштабний благодійний концерт «Даруй добро».


Спершу організатори заходу планували обійтись силами талановитих учнів школи, але поступово до благодійного заходу приєднались відомі в місті виконавці. Взяти участь у заході зголосились Заслужений працівник культури України Євген РАДЧЕНКО, артисти обласної філармонії Ірина ЯЩЕНКО, Андрій ГОЛОЛОБОВ та Олексій ЛИПОВИЙ, учасник телепроекту «Шанс» Євген ДЖУЛАЙ, АСБТ «Sway» (СНАУ), популярна вокалістка Марина КАПЛЯ, вихованці Палацу культури АТ «»Сумське НВО» – зразковий ансамбль сучасного та естрадного танцю «Візаві» та Анастасія КОЗАЧОК (школа естрадного вокалу «GolDem»). Також своїм талантом щедро ділився учасник дуету «Two Voices», фіналіст проекту «Х-фактор» Олексій СТРІЧКА.

«Ідея організації благодійного концерту «Даруй добро» належить батькам наших другокласників. Із цією пропозицією вони звернулися до мене та заступника з виховної роботи Оксани ЗІНЕНКО, а ми вже запустили цей «маховик» добрих справ», – сказала директор школи Ірина ГУБСЬКА.

За її словами, школа давно залучає учнів до благодійних акцій. Так, у закладі у 2012 році стартував проєкт «Іграшка за хоробрість», спрямований на підтримку дітей, які проходять лікування в онкогематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні. Школярі разом з автором проєкту учителем зарубіжної літератури Ольгою БЕСКОРСОЮ влаштовували майстер-класи у лікарняних палатах, розважали малечу концертами та виставами. До речі, дует «Two Voices» теж був активним учасником заходів, організованих шкільними волонтерами.

Щороку у школі проводять благодійні ярмарки, різноманітні розважальні заходи, під час яких збираються кошти для придбання ліків для онкохворих дітей. Також учні школи є активними учасниками свят для дітей-сиріт.

Благодійний концерт «Даруй добро» став наймасштабнішим із усіх проведених раніше заходів, під час якого зібрали 17,2 тис. гривень. Основну частину коштів перерахують на лікування мами учениці школи. Решту спрямують на придбання дороговартісного антибіотика, який необхідний в онкогематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні.