У Сумах спостерігається щотижнева тенденція до погіршення ситуації з COVID-19

Олена Чумаченко, начальник управління охорони здоров”я Сумської міської ради  повідомила, що спостерігається щотижнева тенденція до погіршення ситуації з COVID-19. Минулого тижня зафіксували збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію. За сім днів зареєстрували 1277 нових випадків недуги, що на 70% більше за попередній тиждень, з них 110 випадків серед дітей. Окрім цього, зафіксували чотири летальні випадки. Йдеться у повідомлені на офіційному сайті Сумської міської ради.


У стаціонарах закладів охорони здоров’я громади від COVID-19 наразі лікуються 83 дорослих (більше половини потребують кисневої терапії, восьмеро – перебувають у реанімації, семеро – підключені до апаратів СІПАП) та 19 дітей із підтвердженим діагнозом (один малюк – у реанімаційному відділенні, кисневозалежний) і четверо – з підозрою на COVID-19.

У КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» лікуються 36 сумчан (28 потребують кисневої терапії, п’ятеро хворих перебувають у реанімації).

Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації, Олександр Лисенко закликав дотримуватися протиепідемічних правил та при будь-яких симптомах недуги – звертатися до сімейного лікаря. Також очільник громади доручив провести роботу з військовими щодо вакцинації.