У Сумах спостерігається зменшення темпів вакцинації

У Сумах спостерігається зменшення темпів вакцинації, хоча центри і пункти щеплень працюють постійно. У місті проведено 165070 щеплень, вакциновано 41% від усього дорослого населення. Протягом останнього тижня щепилися 8956 сумчан.


«Ми бачимо, що підвищується захворюваність серед дитячого населення, при цьому перебіг захворювання не завжди безсимптомний. Тому не завжди діти можуть вилікуватися в амбулаторних умовах. Тому помітне збільшення випадків госпіталізації до дитячої лікарні. За інформацією медичних працівників, наразі захворювання перетікає в більш тяжкій формі. Про це свідчить та кількість пацієнтів, які лікуються на стаціонарі, у відділеннях інтенсивної терапії та на апаратах ШВЛ. Тому ми повинні свідомо ставитися до тієї епідеміологічної ситуації, в якій знаходиться і наша країні, і місто Суми», – сказала начальник управління охорони здоров’я Сумської міської ради Олена Чумаченко.

Вона додала, що вакцинація залишається найефективнішим способом протидії коронавірусу. Вакцини є безоплатними, пункти щеплень у Сумах працюють і в будні, і у вихідні.