У Сумах святкували День незалежності Нігерії

У Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся святковий захід до Дня незалежності Нігерії. У святкуванні взяли участь іноземні студенти африканських країн, представники департаменту міжнародної освіти.


Всіх присутніх зі святом привітали лідери африканських країн, молодь із яких навчається у СумДУ.

Організатори заходу потурбувалися про цікаве й змістовне святкування 56-ї річниці незалежності Нігерії. У ході концертної програми глядачі аплодували пісням, танцям, гумористичним сценкам. Видовищним був танець із прапором; пізнавальними – цікаві розповіді про історію Нігерії, широкий спектр мов і діалектів, на які багата сонячна Африка; пізнавальною – конкурсна програма, присвячена країні-іменинниці. Щиро вітали оплесками студентів-першокурсників, які цього року вперше приїхали до України з метою навчання у Сумському державному університеті.

На всіх, хто прийшов на святкування, чекала різноманітна національна кухня – кожен бажаючий мав змогу спробувати колоритні страви африканських країн.

На завершення дійства його гості й учасники пригостилися великим святковим тортом, що мав вигляд національного прапора Нігерії, а сам захід посприяв  не тільки зміцненню дружніх стосунків між народами та чудовому настрою, а й розширенню знань про історію й культуру інших держав, повідомляють у СумДУ.