У Сумах триває весняний призов

У Сумах повним ходом іде весняний призов на строкову військову службу.


За словами в.о. військового комісара Сумського міського об’єднаного військового комісаріату Вадима Євтушенка, на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2017 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» з 1 квітня розпочався весняний призов.

Призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Ті, кому виповнилося по 18-19 років і хто мають бажання пройти строкову військову службу, можуть також це зробити. Щоправда для цього потрібна згода батьків. Загалом проходженню строкової військової служби підлягають 1975 сумчан, з них до Сумського міського об’єднаного військового комісаріату з’явилися 978.

Завдання з призову на строкову військову службу для міста визначене в кількості 75 осіб. Наразі до військових частин відправлено 11 призовників, ще 10 вирушать туди найближчим часом.

Зосередив Вадим Євтушенко увагу і на тих моментах, які хвилюють кожного, на кого чекає строкова військова служба. Зокрема він запевнив, що працюючі юнаки та чоловіки не втратять своєї роботи (роботодавець зобов’язаний зберегти робоче місце та виплачувати заробітну плату); військові частини мають добре матеріальне забезпечення, аби створити належні умови для «строковиків».

Особливо ж в.о. військового комісара Сумського міського об’єднаного військового комісаріату наголосив на тому, що військовослужбовці строкової військової служби проходять службу у підрозділах та частинах забезпечення, а їх використання для виконання завдань в Донецькій та Луганській областях заборонене Указом Президента України та постановою Ради національної безпеки і оборони України.