У Сумах у переддень Дня батька вітали багатодітного батька-одинака

Заступник міського голови Віра Мотречко у переддень Дня батька привітала з цим святом працівника КП «Електроавтотранс» Івана Горбулю, котрий самотужки виховує трьох синів.


Разом із заступником міського голови безпосередньо на робочому місці чоловіка вітали заступник директора департаменту соціального захисту населення Олена Бутова, директор КП «Електроавтотранс» Андрій Новик та голова профспілки підприємства Раїса Ващенко. До Дня батька Іван Горбуля отримав вітання та подарунки.

«Від Сумського міського голови, Сумської міської ради дякую вам за те, що ви – справжній батько, який сам виховує трьох синів. Розумію те, як це важко в наш час. У структурі виконавчих органів міської ради є підрозділи, які опікуються такими родинами, і ми завжди готові прийти на допомогу. Нехай у ваших синів буде щаслива доля», – сказала Віра Мотречко.

Дружина Івана Горбулі пішла з життя у 2017 році, відтоді він сам виховує трьох синів. Старший наразі навчається у Сумському будівельному коледжі, двоє молодших – школярі. Говорить, намагається приділяти дітям максимум уваги. Вони – його розрада та стимул.

«Сім’я – це найголовніше, що є в житті кожної людини. Треба сім’ю берегти», – наголошує чоловік.

На КП «Електроавтотранс» чоловік працює 11 рік. Колеги відгукуються про нього схвально: скромний та добрий, відповідальний працівник, сумлінно та професійно виконує свою роботу. Натомість на комунальному підприємстві також намагаються чоловіка підтримати і йдуть на зустріч.

«Впевнено можу сказати, що КП «Електроавтотранс» – соціально орієнтоване підприємство. Це родина, яка налічує майже 500 людей. Є серед них і багатодітні, і учасники бойових дій та багато інших категорій, яким держава гарантує соціальну підтримку. Не стоїмо осторонь і ми. Це і матеріальна допомога таким категоріям, і пільги на відпочинок, і додаткові відпустки», – зазначив директор підприємства Андрій Новик.

Керівництво міста та підприємства поговорили з Іваном Горбулею про життя родини та обговорили питання соціальної підтримки родини.