У Сумах учасникам АТО виділили кошти на придбання житла

Cумські обранці під час другого пленарного засідання XLIII сесії міської ради ухвалили рішення про виділення коштів учасникам АТО на придбання житла.


Згідно з ним 60 АТОвців отримають одноразову цільову матеріальну допомоги на придбання житла в розмірі 350 тис. грн. кожен. Загальна сума коштів, передбачених на дані цілі, складає 21 млн гривень.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зауважив, що це питання було спільно опрацьовано членами постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту та Ради учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції при міському голові.

«Кошти на придбання житла учасникам АТО планувалось виділити ще торік. Та важливо було витримати ряд юридичних процедур. Ми це зробили, а разом із тим врахували і всі пропозиції, які надходили від відповідних структурних підрозділів міської ради», – повідомив Олександр Лисенко.

За проект рішення, згідно з яким учасникам АТО виділили кошти на придбання житла, проголосували 28 членів міського уряду.