У Сумах урочисто провели в доросле життя ліцеїстів Кадетського корпусу

У Сумах урочисто провели в доросле життя ліцеїстів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» Держприкордонслужби України імені Івана Харитоненка.


«Сьогодні у вас – хвилююча мить, – звернувся до кадетів перший заступник голови Сумської обласної ради, голова регіональної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко. – Ви йдете у доросле життя. При чому більшість із вас пов’яже його з військовою службою. На жаль, нині багато молодих людей виїжджають за межі країни. А випускники Кадетського корпусу, я впевнений, залишаться в Україні, оскільки обирають військові та правоохоронні заклади і служитимуть державі. Тому я бажаю вам вступити далі в ті виші, які ви обрали для себе».

Олександр Стрельченко подякував викладачам і керівництву закладу за ті зусилля, які вони вкладають у розвиток ліцею, і в кожного кадета.

Його однопартійка, заступниця міського голови Сум Тамара Іщенко також привітала кадетів і побажала досягти професійних висот. «Ви – еліта, гордість міста та всієї країни! Завдяки вашій наполегливості, витримці та стійкості духу престиж ліцею-інтернату зріс до всеукраїнського рівня», – наголосила політик.

Начальник ліцею Юрій Свідлов зазначив, що Кадетський корпус має понад вікову історію і є кузнею військових кадрів. Цього року заклад закінчили 105 ліцеїстів. За час свого існування відтворений ліцей мав 12 випусків – з 1564 колишніх кадетів 80% вступили до військових вищих навчальних закладів. Більше ніж 600 вихованців ліцею вже стали офіцерами.

У ході врочистостей випускники вшанували хвилиною мовчання загиблих на сході країни, попрощалися з прапором навчального закладу й передали його ліцеїстам молодшого курсу. Ті, хто закінчив ліцей, отримали атестати про освіту. Також відбулася церемонія вручення відомчих відзнак.

У заході на стройовому плацу взяли участь почесні гості, представники органів місцевої влади, депутати обласної ради, батьки та громадськість.